Tarolt a Kunfehértó: 15 gólt rúgtak a fiúk egy meccs alatt

Szombaton fogadta hazai pályán a Kunfehértó KSE a Tázlári FC csapatát. Az előjelek jónak ígérkeztek: csapatunk a 2. helyen, míg a tázláriak a 12. helyen várták az összecsapást.

A mérkőzést úgy kezdtük, ahogy egy esélyeshez illik, rögtön átvettük a kezdeményezést és nem hagytuk kibontakozni az ellenfél játékosait. Ez a taktika már a 3. percben meghozta az eredményt, ugyanis Horváth Ákos szólójával megindította a gólok sorát. Ezt követően sem állt meg a csapat és folyamatosan nyomás alatt tartotta az ellenfelet, akik nem bírták felvenni a meccs ritmusát, így az első félidőt nem kevesebb, mint 7 (!) gólos előnnyel zárta a KSE. Nagyszerű első félidő, remek játék, és persze elégedett szurkolók, ez volt az első 45 perc mérlege.

A második félidő eleje kissé döcögősen indult, majd a 60. percben a hazai csapatkapitány megnyitotta a újra a gólzsákot, és ezek után ott folytatta a hazai csapat, ahol az első félidőben abbahagyta. A mérkőzés kimenetele már rég eldőlt, csak az volt a kérdés mennyi gól lesz majd a végén. Végül a lefújást követően 15-0 állt a képzeletbeli kijelzőn, amivel a fehértói csapat az idei szezon legnagyobb győzelmét aratta. A gólokból Horváth Ákos (7), Grácz Roland (4), Grácz Geri (2), Szklár Dávid (1), és Délceg Dusán (1) vette ki a részét. Kiemelkedő játék, nagyszerű mérkőzés volt hazai részről. Folytatás április 9.-én vasárnap lesz, a Császártöltés csapata ellen, reméljük hagytak még nekik is pár gólt a fiúk!