Kemény meccsen egy pontot szerzett a Fehértó – KÉPEK

Hazai pályán fogadta a Kunfehértó KSE a listavezető VADKERT FC STE II-őt, és mint az várható volt, kemény küzdelem zajlott a pontokért.

A 15. percben Szklár Dávid hatalmas bedobása után Horváth „Rambo” Ákos fejét találta meg a labda, ő pedig remek ívben fejelte be a kapuba. Ezek után folyt a csata, de a két csapat nem nagyon talált fogást egymáson, így  a félidő végén 1:0-ás eredménnyel vonultak pihenőre a játékosok.
A szünet után a Soltvadkert egy szabadrúgásból kiegyenlített. Kapusunk is beadásra számított, ám a labda egyből a kapura ment, és utat is talált a hálóba.
A következő 40 perc egy két kisebb helyzetet leszámítva, masszív darálásról szólt. Már mindenki elkönyvelte a pontok elosztását, amikor a 90. percben megingott a vendégek védelme, ezt kihasználva lőtt Horváth Ákos kapura, de a felsőléc hárított, így már nem változott az eredmény, 1-1 ponton osztozkodtak a csapatok.

Ismét agy csatát vívott a csapatunk, a küzdeni akarás példás volt, de ez most kevés volt a győzelemhez. A közel 120 szurkoló lelkesen buzdított, és bár csak egy pontot szerzett a KSE, mégis egy mozgalmas meccsen szurkolhattak kedvenceiknek.